Radny Marcin Kobyłecki - pismo z dn. 12.01.2026 r. w sprawie możliwości poszerzenia jezdni ulicy Generała Władysława Andersa w celu poprawy bezpieczeństwa przejazdu pojazdów oraz wykonania dodatkowych miejsc postojowych wzdłuż jezdni
2026-01-22 08:56
